Korisnik:

Financije 2015.
Financijske procedure

Suradnja naše škole s Pjevačkim zborom Zora povodom Dana otvorenih vrata

U utorak, 27. studenog 2018. godine, učenici 3.E razreda koji se školuju za zanimanje frizer te učenici 1.C koji se školuju za zanimanje kozmetičar su u pratnji stručnih učiteljica Davorke Sajevac, Renate Stavljenić i Marine Drakulić izrađivale frizure članicama Pjevačkog zbora Zora iz Karlovca te ih šminkale. Šimnka i frizure jako su lijepe te su učenice i njihove mentorice pokazale entuzijazam i kreativnost u izradi. Slike možete pogledati u albumu. Ponosni smo na naše učenice!

Pravilnici i zakoni

« Prosinac 2018 »