pisane provjere SVIBANJ 2018.doc

mios udzbenici 2015.2016.docx

« Svibanj 2018 »

Autor: Administrator , 21. 2. 2018.

I ove godine smo aktivirali online platformu Mathletics u svrhu sudjelovanja učenika u Svjetskom danu matematike, 6. i 7. ožujka, ovisno o vremenskoj zoni. Učenici građevinskih i arhitektonskih tehničara sada mogu u periodu 21.2.2018. – 18.3.2018. igrati matematičke igre i rješavati školske zadatke preko mobitela, tableta  ili osobnog računala, tako se natjecati  međusobno, ili s cijelim svijetom igrajući live igre, kao i osvajati diplome nakon savladanog određenog nivoa.

Dana 6.3.2018 u 11:00 bit će otključano natjecanje po našoj vremenskoj zoni. Prvih 20 igara bit će koncipirano tako da ih učenici mogu riješiti u roku od 20minuta, i na taj način, tj. točnošću svojih odgovora, skupljaju bodove za donaciju UNESCO-u, tj. školama koje nemaju uvjete za rad u Africi.