pisane provjere SVIBANJ 2018.doc

mios udzbenici 2015.2016.docx

« Svibanj 2018 »

Autor: Administrator , 1. 2. 2018.

Školsko natjecanje učenika u sektoru graditeljstvo i geodezija održano je 31.siječnja 2018.

Naši učenici natjecali su se u 6 disciplina. Discipline za tehničare bile su: nosive konstrukcije, arhitektonske konstrukcije i AutoCAD . Učenici trogodišnjih zanimanja natjecali su se u disciplinama:  keramičar, monter suhe gradnje i soboslikar – ličilac.

Učenici koji su osvojili prva mjesta u svojim disciplinama te ostvarili pravo sudjelovanja na Državnom natjecanju su:
Soboslikar-ličilac - Denis Vukelić

Čestitamo svim učenicima na sudjelovanju, a najboljima među njima želimo puno uspjeha na Državnom natjecanju koje će se održati od 12. do 14. 4. 2018. godine u Varaždinu.