Korisnik:

Financije 2015.
Financijske procedure

ŽUPANIJSKO NATJECANJE SREDNJIH ŠKOLA U FUTSALU

Dana 24.1.2018. u Karlovcu održano je županijsko natjecanje srednjih škola u futsalu uz sudjelovanje 6 najboljih momčadi Karlovačke županije. Momčad naše škole osvojila je, treći put za redom, naslov prvaka Karlovačke županije pobijedivši u finalu momčad Obrtničke škole Ogulin s uvjerljivih 8-2.

Uz Denisa Vukelića koji je proglašen za najboljeg igrača turnira, za momčad naše škole nastupili su još: David Tonković, Jakov Ladika, Stjepan Prežgaj, Matija Jurčević, Karlo Pudina, Patrik Mihalić, Marko Ljevar, Ivan Jakovljević i Stjepan Gojak. Na putu do naslova pobijeđene su momčadi Srednje škole Slunj (10-1), te karlovačke Gimnazije (4-0).

Častitamo našim učenicima i njihovom mentoru profesoru Marku Samardžiji! Bravo!

Ovim trijumfom naša škola stekla je pravo nastupiti na međužupanijskom natjecanju u Gospiću 11. travnja., gdje će se boriti za ulazak među 6 najboljih momčadi u državi.

Pravilnici i zakoni

« Siječanj 2019 »