« Studeni 2018 »

Autor: Administrator , 25. 10. 2018.

Naša građanska akcija "3u1 volonterKa" zahuktava se. Nakon odličnog obavljenog posla budućih frizera u Domu Sv. Antun, mlade kozmetičarke posjetile su korisnike Centra za pružanje usluga u zajednici, u njihovoj dislociranoj jedinici Karlovac. Povrh trosatnog druženja s korisnika i učenica, razmjenjivanja iskustava, razbijanja predrasuda i razvijanja empatije, naše učenice pružile su korisnicima i svoje kozmetičarske usluge, prvenstveno masažu u vidu volontiranja.

Kako nam je bilo na akciji možete pogledati u galeriji, a mi se veselimo sljedećem susretu naših pedikera i korisnika Centra.