Riječ ravnateljice
Autor: Administrator , 25. 3. 2020.

DRAGI UČENICI!
Svakodnevno sam u praznoj školi i neopisivo mi nedostaje vaša vika, trčanje, sitne nepodopštine i vaš smijeh. Sve ono što smo do jučer dožljavali kao normalno, sve ono što nas je veselilo  čak i ono što  nas je ljutilo sada više nije isto. Poželim da se sve vrati na staro, ali ne može. Pred nama su novi izazovi, novi zadaci  za koje nas nisu pripremali na vježbama evakuacije ili nekim drugim vježbama. Moramo se snalaziti u novim situacijama  koje su jednako teške vama i vašim nastavnicima. Tražite se svakodnevno u novim virtualnim učionicama, bez pravog socijalnog kontakta. To je najteži dio poučavanja jer je vrlo često vaš izraz lica, gesta, pokret ruke i slično bio odgovor koji niste mogli  napisati ili izgovoriti. U ovim novim okolnostima mi ćemo vam opet biti potpora i pomoć. Vi ćete dobivati  zadatke  koje shvatite ozbiljno, predano i svakodnevno ih izvršavajte. Pratimo vaše sudjelovanje, uskoro će krenuti ocjenjivanje, ispravci negativnih ocjena, pisanje završnih radova, državna matura i svi ostali poslovi. Molim vas shvatite ih ozbiljno jer bez predanosti, marljivosti i discipliniranosti nema uspjeha. Prije svega, sve ove mjere poduzete su da bi održali vaše i naše zdravlje koje je u ovom trenutku najbitnije. Budite u sigurnosti svoga doma, nemojte se izlagati i biti neoprezni. Čuvajte sebe i svoje bližnje.

OSTANITE ZDRAVI I VESELI!

Snježana Erdeljac, ravnateljica