Riječ gradonačelnika
Autor: Administrator , 25. 3. 2020.

Poštovane ravnateljice i ravnatelji, dragi moji prosvjetari,

Najprije vam želim zahvaliti na svim dosadašnjim aktivnostima koje ste poduzeli u zaštiti karlovačkih učenika i svojih zaposlenika kako bi se zaraza širenja koronavirusa svela na najmanju moguću mjeru. Poznato mi je koliko je sve skupa bilo zahtjevno, kao i koliko se zajedno sa svojim kolegama nastavnicima i ostalim zaposlenicima škola trudite kako bi u ovo vrijeme nastava na daljinu što kvalitetnije funkcionirala. Naravno, zaštita zdravlja je na prvom mjestu, ovo su potpuno nova iskustva u poučavanju te sam uvjeren da ćete opet pokazati svoju ustrajnost i znanje kako bi sve prošlo sa što manje problema.

Stožer Civilne zaštite grada Karlovca na dnevnoj razini organizira život u ovim okolnostima. Posebnu pažnju smo posvetili najslabijima, posebno staračkim i samačkim domaćinstvima putem Crvenog križa.

Ovim putem vam želim jednako tako zahvaliti što u okviru svojih mogućnosti brinete o svim potrebitima. Na našim mrežnim stranicama grada Karlovca nalaze se kontakti koje možete koristiti za sve informacije, prijedloge i obavijesti koje nam želite uputiti.

Uvjeren sam da ćemo iz ovih turbulentnih vremena izići još bolji i raspoloženiji za sve profesionalne i osobne izazove.

Stroge mjere zaštite jamstvo su da ćemo uspjeti u svojim nastojanjima da zaštitimo život svih. Uvjeren sam da ćemo ih u narednim danima poštovati još više te da ćete svi zajedno i na taj način doprinijeti trudu svih službi koje se brinu o svim našim sugrađanima.

Još jednom vam zahvaljujem na svemu što činite za naše učenike i naš grad i vama I vašim obiteljima želim svako dobro.

Damir Mandić

Vaš gradonačelnik