Obavijest o liječničkim pregledima na medicini rada za upis u srednje škole
Autor: Administrator , 20. 5. 2022.

USTANOVA ZA MEDICINU RADA I SPORTA TRKULJA

Obzirom da se približava vrijeme upisa u srednje škole, ovim Vas putem želimo obavijestiti da ćemo kao i prijašnjih godina obavljati liječničke preglede.

Kako bismo omogućili svima da na vrijeme obave liječničke preglede, iste je moguće obaviti ranije za više prijavljenih zanimanja te nije potrebno čekati objavu rezultata.

Preglede obavljamo u prethodno dogovorenim terminima, a prilikom dolaska potrebno ponijeti  liječničku potvrdu o povijesti bolesti (s napomenom o alergijama), osobnu ili zdravstvenu iskaznicu, doći u pratnji roditelja, ponijeti medicinsku dokumentaciju, naočale/leće ukoliko ih koriste te ne jesti, niti piti osim vode najmanje dva sata prije pregleda. Korištenje zaštitne maske za lice je obavezno.

Rezervaciju termina moguće je izvršiti na broj telefona 047/573-627

Maksimilijana Vrhovca 11, Karlovac

USTANOVA ZA MEDICINU RADA I SPORTA INA KARDOŠ

LJUDEVITA ŠESTIĆA 2, 47000 KARLOVAC

Na pregled je potrebno doći u skladu s prethodno dogovorenim terminom, potrebno je donijeti osobnu/zdravstvenu iskaznicu, povijest bolest/potvrdu (izdaje liječnik obiteljske medicine) te doći u pratnji odrasle osobe.

Ukoliko roditelj posjeduje medicinsku dokumentaciju o djetetu, istu je potrebno donijeti na zdravstveni pregled. Tijekom pregleda je obavezno korištenje zaštitne maske.

Za naknadna pitanja kao i rezervaciju termina , budite ljubazni javiti se na sljedeće kontakte: